Promocion

Anëtar

Promocion
 

Vlerësimi i pronës

 

Ne kompletojmė numėr tė konsiderueshėm vlerėsimesh dhe ju informojmė me ēmimet e pronave nė lagjen tuaj.

Nė vlerėsimet tona merren nė konsideratė nėse prona juaj ėshtė e rrethuar me parqe, transport lokal, restorante dhe shkolla.

Si mund ta shfrytėzoni vlerėsimin?

Nėse mendoni qė pronėn qė po e bleni ose e merrni me qira ėshtė e vlerėsuar lartė.

Ēmimi 25 euro pėr pronė

Nėse ju duhet kredi

Ēmimi 99 euro pėr pronė

Nėse dėshironi ta shisni pronėn

Ēmimi 49 euro pėr pronė

Takimin pėr pronėn tuaj mund ta aranzhoni nė e-mailin info@ringks.com, ose numrin e telefonit 044 210 542